منو

خدمات مانی‌گرام (MoneyGram)

هر آنچه که راجع به مانی گرام باید بدانیم

مانی گرام شرکتی با اصلیت آمریکایی است که در سال ۱۹۴۰ در بوستون تاسیس شد و در رتبه دوم زمینه جا به جایی پول در سراسر جهان رتبه دوم را داراست. و در بیش از ۲۰۰ کشور فعال است و هم اکنون نزدیک به ۳۴۰۰۰ شعبه فعال در سراسر جهان دارد.

سیستم کار مانی گرام به این صورت است که متقاضی با همراه داشتن وجه پرداختی به همراه مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب این شرکت مراجعه کرده و فرم درخواست را پر میکند،‌سپس فرم را همراه مبلغ به کارگزار نمایندگی میسپارد و در قبال آن کد ۸ رقمی مربوط به دریافت  پول را تحویل میگیرد و به فرد مقابل میسپارد.

فرد مقابل یا کسی که قرار است پول را دریافت نماید با در دست داشتن این کد و مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب نزدیک خود رفته و پول را دریافت میکند.

انجام این فرآیند معمولا چندین ساعت زمان میبرد و معمولا زمانی استفاده میشود که شخص دریافت کننده پول حساب بانکی نداشته و باید به سرعت مبلغ را دریافت نماید.

یکی از مهمترین امکانات مانی گرام پرداخت قبوض و حواله جات  در کشورهای مختلف، بدون نیاز به حضور خود آن شخص میباشد.

و یکی از سریع ترین روشهای انتقال ارز به سراسر دنیاست و نزدیک به ۲۷ زبان را پشتیبانی میکند.

هر آنچه که راجع به مانی گرام باید بدانیم

مراحل درخواست خدمات

ثبت نام
احراز هویت
پرداخت
ارسال

یکی دیگر از امکانات مانی گرام رسد کردن مراحل انتقال وجه از دریافت تا پرداخت است که به صورت آنلاین امکان پذیر می‌باشد.

لازم به ذکر است محدودیت های  تا سقف مبلغ هشت هزار دلار آمریکاست و برای ارسال مبالغ پایین نیز کمترین میزان ارسال ۵۰ دلار آمریکا می‌باشد.

تنها مسئله مربوط به مانی گرام کارمزد بالای آن در قبال برخی خدمات و ارزهاست که در مبالغ کم به صرفه نیست.

مانی گرام تنها سیستم انتقال پول در جهان نیست که از محبوبیت برخوردار است. سیستم های مشابه دیگری نیز وجود دارد که از جمله آن ها می توان به وسترن یونیون که اصلی ترین رقیب مانی گرام نیز می باشد، اشاره داشت.

وسترن یونیون بهتر است یا مانی گرام؟

جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد چرا که همه چیز به مقدار ارزی که قصد انتقالش را دارید بستگی دارد. ممکن است برای برخی مبالغ کارمزد مانی گرام از کارمزد وسترن یونیون کمتر باشد یا برعکس ، بنابراین هرکدام ویژگی های خاص مربوط به خود را دارند.

مراحل انتقال وجه از دریافت تا پرداخت

همین الان خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید

ورود به پنل ثبت نام
X