منو

خدمات پی پال

هر آنچه که راجع به پی‌ پال باید بدانیم

پی پال یکی از بزرگترین پذیرندگان پرداخت آنلاین در سراسر جهان است.
اگر قصد دارید که از یک سایت خارجی‌ کالا و یا سرویسی را خریداری کنید، می‌توانید از حساب پی پال استفاده کنید. مزیت اصلی این حساب این است که به شما اجازه می‌دهد در قسمت توضیح تراکنش‌ها توضیحات مدنظرتان را در مورد خرید انجام شده بنویسید.
همچنین اگر در سایت های خارجی مشغول کسب درآمد هستید و میخواهید درآمدهای خود را نقد کنید، پی پال مناسب شماست. فراموش نکنید که شماره تراکنش پرداخت را حتما نزد خود نگه دارید زیرا با داشتن آن می‌توانید انجام انتقال وجه را اثبات کنید.
و هر دو نسخه دسکتاپ و اپلیکیشن را پشتیبانی می کند.
.

در پی پال می توان تراکنش های زیر را انجام داد:

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • انتقال ارز (Send Money) به دیگر حساب های پی پال
  • دریافت پول از سایر اکانت ها
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران
  • انتقال ارز از حساب بانکی به اکانت پی پال
  • انتقال ارز از اکانت پی پال به حساب بانکی، کارت نقدی یا اعتباری
  • ریفاند (Refund) بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش
خدمات پی پال

مراحل افتتاح حساب پی پال

زمان مورد نیاز ۲ الی ۵ روز کاری

ثبت نام
احراز هویت
پرداخت
ارسال

پی پال چه کاربردی دارد؟

اگر قصد دارید که از سایت های خارجی‌ کالا و یا سرویسی خریداری کنید، می‌توانید از حساب پی پال استفاده کنید. و هر دو نسخه ی دسکتاپ و اپلیکیشن را پشتیبانی می کند. حساب ها به سه دسته شخصی (Personal)، ویژه (Premier)، تجاری (Business) تقسیم می شوند که حساب های تجاری  دارای امکانات بیشتری می باشند.

کارمزد پی پال

میزان کارمزد با توجه به شرایط، متفاوت است. اما این نرخ بین ۳ ٪ تا ۵ % متغیر می‌باشد.
و مبلغ کارمزد پی  پل از فرد دریافت کننده کسر می‌شود. کارمزد حساب، دو نوع ثابت و متغیر دارد و کارمزد نهایی از مجموع این دو نوع به دست می‌‌آید. در نوع متغیر، مبلغ کارمزد به کشور و سابقه و میانگین تراکنش‌های فرد بستگی دارد. در نوع ثابت، مبلغ کارمزد در حدود ۰.۳۰% دلار است و این مبلغ از گیرنده دریافت می‌شود. این درصد برای ارزهای دیگر نیز به همین میزان می‌باشد.

خدمات بدون کارمزد
. استفاده از موجودی حساب پی پال یا یک حساب بانکی لینک شده شامل کارمزد نمی شود و رایگان است به عبارت دیگر اگر تراکنش شما انتقال از اعتبار پی پال به حساب بانکی باشد، کارمزدی نخواهد داشت. همچنین اگر تراکنش را به عنوان ارسال برای Friend or Family(خانواده یا دوست) انجام دهید، کارمزد تراکنش کاهش می یابد.
-پندینگ چیست؟
اگر حساب خود را به تازگی افتتاح کرده‌اید، در انتقال مبالغ سنگین‌ به مدت ۲۱ روز دچار پندینگ خواهید شد.

نورپیمنت و پی پال
برای انجام خدمات مربوط به پی پال می‌توانید با ثبت نام در پنل کاربری، سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات ارزی ما بهره‌مند شوید.
نورپیمنت یک منبع مطمئن برای ارائه خدمات خرید و شارژ حساب می باشد.

پی پال چه کاربردی دارد؟

همین الان حساب پی پال خود را افتتاح کنید

ورود به پنل ثبت نام

خرید با پی پال ​

نکات مهم 

۱- در صورت ثبت اطلاعات اشتباه هیچ مسئولیتی به عهده نورپیمنت نخواهد بود و مسئولیت به عهده کاربر میباشد.

۲- نورپیمنت حساب را بنا به درخواست شما و نام کاربر احراز هویت  شده افتتاح میکند،بنابراین جهت انجام این کار احتیاج به پاسپورت شما میباشد و افتتاح حساب برای شخص ثالث امکان پذیر نیست.

۳- نورپیمنت هیچ تضمینی در قبال لیمیت شدن اکانت پی پال شما نخواهد داد، با توجه به اینکه سیاست های این شرکت  هیچگونه ارتباطی به نورپیمنت  ندارد لذا ممکن است شرکت پی پال در روز اول یا در مدتی بیشتر و یا هیچگاه اقدام به مسدود کردن حساب شما نکند. این تصمیم در حوزه اختیارات گروه نورپیمنت نمیباشد و مسئولیتی بابت این موضوع ندارد.

۴- در صورتی که اکانت شما لیمیت شود، شرکت پی پال مدارکی از شما جهت تائید اقامت و همینطور هویت درخواست میکند که تهیه آنها از حوزه مسئولیت گروه نور پیمینت خارج است. با این حال با توجه به سیاسیت احترام به کاربر،‌گروه نورپیمنت تمامی تلاش خود را جهت راهنمایی شما عزیزان به کار خواهد گرفت.

شارژ حساب پی پال

نکات مربوط به سفارش :‌

۱- قبل از ارسال ایمیل گیرنده وجه،‌لطفاً از صحیح بودن آن اطمینان کامل را حاصل فرمایید، در صورت اشتباه بودن هیچ مسئولیتی به عهده گروه نورپیمنت نخواهد بود.

۲- در صورت رخ دادن هرگونه اشتباهی در مورد ثبت اطلاعات، هیچ مسئولیتی به عهده گروه نورپیمنت نمیباشد،‌پس درخواست می‌شود در مورد صحیح بودن اطلاعات نهایت دقت را اعمال فرمایید.

۳- اگر گیرنده وجه به هر دلیلی اقدام به بازگرداندن وجه نماید، تسویه وجه طبق شرایط زیر انجام خواهد گرفت :‌

۴- قیمت هر واحد ارز به نرخ قیمت خرید سایت در همان روز محاسبه خواهد شد.

۵- مبلغ ۱٪ از پرداخت ریالی روز واریز وجه، به عنوان کارمزد گروه نور پیمینت کم خواهد شد.

۶- مدت زمان بازگشت وجه از زمان ثبت درخواست ۴۸ ساعت کاری خواهد بود.

X