منو

اجاره خانه و سوئیت در سراسر جهان

اجاره خانه و سوئیت در سراسر جهان

اجاره خانه و سوئیت در سراسر دنیا، برای افرادی که تمایل دارند زمان بیشتری را در کشور مقصد سپری کنند، انتخابی هوشمندانه و اقتصادی است.

همچنین بسیاری از افراد تمایل دارند در همان زمان کم، به هتل نروند و سوئیت یا آپارتمانی را اجاره کنند تا هزینه‌ی معقول‌تری را بپردازند، در آن آشپزی کنند و آزادی عمل داشته باشند.

اجاره خانه و سوئیت در سراسر دنیا با سایت‌های خارجی

همانطور که مشخص است برای اجاره خانه و سوئیت در خارج از ایران باید به سایت‌های خارجی‌ای که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراجعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌هایی نظیر AirBNB، Booking، Home Away، TripAdvisor و Homestay محل اقامت خود را انتخاب کنید و آن را برای مدت مدنظرتان رزرو کنید. در این مرحله باید مبلغی را بپردازید. بدلیل اینکه نمی‌توان این مبالغ را با کارت‌های بانکی ایران پرداخت کرد، نیاز به کارت پرداخت بین‌‌المللی دارید.

اجاره خانه و سوئیت در سراسر جهان​

مراحل ثبت درخواست

زمان مورد نیاز ۱ الی ۴ ساعت

ثبت نام
احراز هویت
ثبت درخواست
پرداخت
ارسال

خدمات نورپیمنت

اجاره خانه و سوئیت در سراسر دنیا با نورپیمنت

اگر قصد سفر به خارج از ایران دارید و می‌خواهید قبل از سفر خود برای اجاره خانه و سوئیت اقدام کنید، اما بدلیل عدم دسترسی به درگاه‌های پرداخت بین‌المللی نمی‌توانید اینکار را انجام دهید، نگران نباشید.

مهم نیست که مقصدتان کجاست، نورپیمنت شما را در اجاره‌ی آپارتمان و سوئیت در سراسر دنیا، همراهی می‌کند. ما اینکار را در کوتاهترین زمان انجام می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اجاره خانه و سوئیت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات نورپیمنت​

همین الان درخواست خود را ثبت کنید

ورود به پنل ثبت نام
X