منو

پرداخت هزینه آزمون TOEFL و روش دیافت مدرک و نمره تافل

آزمون تافل (TOEFL)

تافل (TOEFL)، آزمونی استاندارد برای سنجش توانایی افراد در زبان انگلیسی است که توسط موسسه ETC برگزار می‌شود. تافل یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا برگزار می‌شود و بیش از ۹۰۰۰ دانشگاه در سراسر دنیا آن را به رسمیت می‌شناسند.

چرا آزمون تافل (TOEFL)

اگر قصد دارید که از ایران مهاجرت کنید و در کشور مقصد به ادامه‌ی تحصیل و یا کار کردن مشغول شوید، باید یکی از آزمون‌های زبان را بسته به کشور مورد نظرتان، با موفقیت پشت سر بگذارید.

انواع و نمره‌بندی آزمون تافل (TOEFL)

این آزمون، دو نوع کاغذی و آنلاین دارد. نمره آزمون کاغذی (PBT)، بین ۳۱۰ تا ۶۷۷ سطح‌بندی می‌شود و میانگین نمره‌‌ی سه مهارت شنیدن، نوشتن و خواندن، نمره نهایی را رقم می‌زند. نمره‌ی ۵۵۰ حداقل نمره برای ورود به دانشگاه‌های بین‌المللی در دوره تحصیلات تکمیلی است. این نوع آزمون تقریبا منسوخ شده است.

 نمره‌ی نوع آنلاین(IBT)، بین ۰ تا ۱۲۰ است که نمره‌ی ۸۵-۷۵، همان ۵۵۰ کاغذی می‌باشد. البته نمره‌ی مورد قبول در هر دانشگاه، متفاوت است.

پرداخت هزینه آموزن تافل

مراحل درخواست ثبت نام آزمون

زمان مورد نیاز ۱ الی ۴ ساعت

ثبت نام
احراز هویت
پرداخت
ارسال

دریافت مدرک و نمره تافل

نتیجه‌ی امتحان شما از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد البته که این نسخه با نسخه اصلی تفاوت‌هایی دارد که قابل سواستفاده برای افراد نباشد.

در صورتی که شما تیک مربوط به دریافت نسخه­‌ی چاپی را در هنگام ثبت نام انتخاب کرده باشید یک نسخه برای شما ارسال می‌­شود البته این کارنامه قابلیت ارائه جهت اپلای در دانشگاه­‌ها را ندارد ولی می‌­توانید برای استفاده در رزومه­‌ی خود از آن بهره ببرید،

اگر نیاز به نسخه‌ی ثانویه از این کارنامه را دارید هم می­‌توانید درخواستی مجدد ثبت کنید، با این تفاوت که اینبار مبلغ ۲۰ دلار به عنوان هزینه چاپ و ارسال از شما دریافت می­‌شود.

نتایج آزمون تافل (TOEFL)

 نتایج بعد از دو هفته اعلام می‌شود و کارنامه، به شخصی که آزمون را داده است، ارائه می شود.

پرداخت هزینه‌ی آزمون تافل (TOEFL) با نورپیمنت

پرداخت هزینه‌ی آزمون تافل با کارت‌های اعتباری بین‌المللی امکان‌پذیر است. در صورتیکه به این کارت‌ها دسترسی ندارید، می‌توانید پرداخت هزینه‌ی آزمون تافل خود را به نورویمنت بسپارید. ما در کوتاه‌ترین زمان، هزینه‌ی آزمون شما را پرداخت می‌کنیم.

دریافت نمره و مدرک تافل

همین الان هزینه آزمون خود را پرداخت کنید

ورود به پنل ثبت نام
X