منو

حواله وسترن یونیون (WesternUnion)

سریعترین راه ارسال پول به نقاط مختلف جهان

وسترن یونیون خدمات ارسال فوری پول به خارج و دریافت فوری پول از خارج را انجام می‌دهد.

ارسال حواله وسترن یونیون می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا کاری انجام دهید که در بانک نمی‌توانید. البته که حوالجات ارزی وسترن یونیون عاری از ریسک نیست بنابراین باید حتما به موسسه‌ای اعتماد کنید که این کار را به درستی انجام می‌دهد.
و سریع ترین روش ارسال پول بین کشور ها است. به محض صدور حواله در کشور مبدا، وجه مورد نظر در کشور مقصد قابل دریافت می باشد.
مدارکی که گیرنده احتیاج دارد تا بتواند پول را دریافت نماید شامل کد ۱۰ رقمی مندرج در برگه رسید (MTCN)، نام فرستنده و کشور ، مبلغ دقیق قابل دریافت در مقصد و مدرک احراز هویت می‌باشد .
مهمترین مدرک احراز هویت پاسپورت است که در خیلی از کشورها آی دی یا کارت ملی همان کشور نیز مورد پذیرش است.در کشورهایی مثل یونان که در مسیر حرکت پناهندگان قرار دارند، معمولا با برگه ای که جهت احراز هویت ایشان می باشد، حواله وسترن یونیون قابل وصول است.

حواله وسترن یونیون

مراحل درخواست ارسال حواله وسترن یونیون

زمان مورد نیاز ۲ الی ۵ ساعت

ثبت نام
احراز هویت
پرداخت
ارسال

شرایط و قوانین دریافت و نقد کردن حواله وسترن یونیون

برای انتقال پول در وسترن یونیون نیاز به مشخصات نام و نام خانوادگی گیرنده وجه به همراه کشور مقصد می‌باشد . برای سفارش حواله  اگر عضو سایت نیستید نیاز میباشد در ابتدا ایجاد حساب نمایید و سپس در فرم ارسال حواله وسترن یونیون مشخصات درخواستی تکمیل و ثبت سفارش شود .

کارمزد حواله 

با توجه به مبلغ درخواستی حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق میزان کارمزد میتواند در منوی محاسبه گر ارز وسترن یونیون در این قسمت با درج مبلغ درخواستی حواله میزان کارمزد را محاسبه نمایید .

سقف انتقال پول 

از عراق ۱۵۰۰ دلار و از امارات و ترکیه ۵۰۰۰ دلار واحد ارزی به دلار و یورو میباشد .

هنگام ارسال حواله می‌توان مشخص کرد که اگر دلار حواله شده است در مقصد دلار دریافت شود یا واحد پول آن کشور البته برای اتحادیه اروپا ارز به صورت یورو میباشد .

کلیه حواله جات وسترن یونیون را از کشورهای ترکیه .آلمان .امارات و عراق انجام میگیرد

ارسال حواله به کلیه کشورهایی که تحریم نیستند امکان پذیر میباشد .

برای حواله به کشور های آمریکا و کانادا علاوه بر مشخصات هویتی و کشور نیاز می‌باشد نام ایالت و شهر نیز مشخص شود .


قیمت ها

هر روز ساعت ۱۲:۰۰ ظهر آپدیت می‌شود و تا ساعت ۱۷ اعتبار دارد لذا اگر سفارشی قبل و بعد از ساعت اعلام شده ثبت گردد با قیمت جدید محاسبه می‌شود .

پس از انجام کار رسید رسمی  برای متقاضی در سایت ارسال میشود این رسید حاوی کد ۱۰ رقمی MTCN میباشد و با اعلام این کد به همراه مشخصات فرستنده میتوان پول را در کشور مقصد دریافت کرد .

در صورت نیاز به اصلاح این امکان وجود دارد که نام و نام خانوادگی ویرایش شود و میبایستی درخواست دهید.
انجام اصلاحات اسم در وسترن یونیون دارای ۲۰ دلار کارمزد میباشد.

اگر پولی در مقصد توسط گیرنده دریافت نشده باشد این امکان وجود دارد که حواله توسط ما کنسل شود اما در سیستم وسترن یونیون اگر حواله ای کنسل شود فقط اصل مبلغ حواله برگشت میشود و کارمزد آن برگشت نمیشود .

اگر سفارش در ساعات اداری ثبت شده باشد بین ۳۰ دقیقه تا ۳ ساعت رسید ارسال میشود .

از روزهای شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷ امکان ارسال حواله وسترن یونیون از کشور ترکیه و امارات امکان پذیر میباشد و از روزهای دوشنبه تا پنج شنبه نیز علاوه بر ترکیه امکان ارسال از عراق نیز وجود دارد نکته مهم در روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به تعطیل بودن بانک امکان آربیتراژ ارز به یورو و ارسال پول به صورت یورو وجود ندارد .

شما میتوانید در سایت رسمی وسترن یونیون در قسمت رهگیری حواله وسترن با درج شماره ۱۰ رقمی MTCN از وضعیت ارسال پول و دریافت ان مطلع شوید .

شرایط و قوانین دریافت و نقد کردن حواله وسترن یونیون​

همین الان درخواست خود را ثبت کنید

ورود به پنل ثبت نام

شرایط و قوانین دریافت و نقد کردن حواله وسترن یونیون

با توجه به اینکه ایران تحریم میباشد مجموعه نورپیمنت میتواند برای دریافت حواله وسترن یونیون به شما کمک کند و با ارائه مشخصات هویتی در کشور ترکیه آلمان عراق و امارات حواله را دریافت و در ایران با شما تسویه نماید .

اگر در نورپیمنت اکانت کاربری ندارید نیاز میباشد در ابتدا ایجاد حساب کنید و سپس در قسمت دریافت حواله وسترن یونیون در فرم مربوطه تقاضای خود را ثبت نمایید نکته قابل توجه اینکه قیمت خرید دلار و یورو  در فرم مربوطه به صورت لحظه ای قابل مشاهده میباشد .

میزان کارمزد با توجه به مبلغ حواله متغیر میباشد اما این کارمزد بین ۳۰ تا ۱۰۰ واحد ارزی با توجه به نوع ارز دلار و یورو میباشد , با توجه به رقم حواله میزان کارمزد کسر میگردد و الباقی به نرخ لحظه ای به حساب بانک ایران تسویه میگردد .

قیمت خرید

با توجه به نرخ خرید حواله روز میباشد و قیمت ها به صورت روزانه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۱۷ در سایت آپدیت میشود و در این قسمت میتوانید قیمت های خرید را به صورت دلار و یورو مشاهده نمایید .

پس از دریافت پول در شعبه وسترن یونیون بلافاصله کارهای تسویه حساب انجام میشود و طی زمان بندی ۳ تا ۸ ساعت کاری تسویه ریالی به حساب بانک ارسالی از سوی شما انجام میشود .

از تمامی کشورهای دنیا میتوانیم حواله وسترن یونیون دریافت نماییم.

مجموعه نور پیمنت میتواند تا سقف ۷۵۰۰ واحد ارزی به صورت دلار و یورو پول دریافت نماید .

مجموعه نورپیمنت دارای نمایندگی رسمی در کشور ترکیه میباشد و کلیه خدمات وسترن یونیون به صورت رسمی توسط دفتر رسمی نورپیمنت در کشور ترکیه انجام می شود .

حواله وسترن یونیون یک نوع حواله پول نقد میباشد و بدون نیاز به داشتن حساب بانکی میتوان به هر جای دنیا در سقف تعیین شده پول حواله کرد اما در سیستم حواله بانکی نیاز میباشد که حتما مشخصات حساب بانکی وجود داشته باشد .

پس از ارسال حواله کد ۱۰ رقمی mtcn code به همراه مشخصات فرستنده برای نور پیمنت ارسال شود.

با ورد به سایت رسمی وسترن یونیون در قسمت رهگیری حواله میتوانید با درج کد ۱۰ رقمی ام تی سی ان نامبر وضعیت ارسال پول و دریافت ان را چک کنید .

مجموعه نورپیمنت در روزهای دوشنبه تا پنج شنبه میتوانند حواله جات ارسالی شما را دریافت نمایند توجه نمایید با توجه به تعطیل بودن بانک ها در روزهای شنبه و یکشنبه امکان دریافت پول امکان پذیر نمی باشد .

X